THE NEW
iX2

BMW ELECTRIFIED

ELEKTRYCZNA RADOŚĆ Z JAZDY.


Nowe BMW iX2 łączy radość z elektrycznej jazdy z dużą ilością przestrzeni i wyrazistym, nowoczesnym designem. Sportowe i muskularne z zewnątrz, eleganckie w środku – dzięki dalekiemu zasięgowi nowego BMW iX2 dotrzesz nim do wszystkich codziennych celów bez lokalnych emisji, za to w typowym dla BMW komforcie. Odkryj wszystkie warianty modelu BMW iX2, jego opcje wyposażenia i dane techniczne oraz zróżnicowane możliwości leasingu i finansowania.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

WYRAZISTA PREZENCJA.

RÓWNIEŻ W CIEMNOŚCI: NIE DO POMYLENIA.

Atrapa chłodnicy BMW Iconic Glow szczególnie przyciąga wzrok w ciemności, zarówno przy postoju, jak i podczas jazdy: białe światło pięknie podkreśla kontury charakterystycznego grilla. Innowacyjna technologia światłowodu LED pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów świetlnych, widocznych podczas jazdy oraz otwierania i zamykania pojazdu.

Muskularny wygląd, który przyciąga wzrok.

Atletyczny charakter, który widać na pierwszy rzut oka. Pakiet sportowy M uzupełnia muskularny wygląd Twojego BMW. Liczne detale i elementy wyposażenia dodają samochodowi bardziej drapieżną prezencję.

Unikatowe obręcze kół.

20-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich Double Spoke 873 M Bicolor Midnight Grey, frezowane. 8J x 20, opony 245/40 R20.

Więcej światła, lepsza widoczność.

Reflektory diodowe zapewniają optymalną ilość światła na drodze. Dla bezpiecznej jazdy z doskonałym oświetleniem na ciemnych drogach. Również lampy tylne działają w technologii diodowej.
STYLISTYKA WNĘTRZA

DESIGN BEZ KOMPROMISÓW.

JAZDA NIEMAL JAK POD GOŁYM NIEBEM.

Szklany dach panoramiczny sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe. Do środka wpada więcej światła i na wszystkich miejscach można cieszyć się przestronną atmosferą.

Więcej funkcji i intuicyjna obsługa.

Za pomocą zakrzywionego wyświetlacza i BMW Live Cockpit Professional z systemem operacyjnym 9 można w wyjątkowo prosty sposób obsługiwać odtwarzanie muzyki, nawigację i ustawienia pojazdu.

Znakomity pod względem brzmienia i wyglądu.

Intensywne, zrównoważone brzmienie inspiruje. Dzięki dwunastu głośnikom i mocy 205 W zestawu głośnikowego Hi-Fi Harman Kardon dźwięk wypełnia całe wnętrze Twojego BMW.

Sportowe i indywidualne.

Ergonomiczne sportowe fotele zapewniają podparcie podczas dynamicznego pokonywania zakrętów i przy sportowej jeździe. Ustawienia fotela wygodnie określisz ręcznie. Ciesz się sportowym fotelem idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb.
TECHNOLOGIE

INNOWACYJNY SYSTEM ROZRYWKI.

GRY W PODRÓŻY.

Czy to gra w pojedynkę czy z innymi – AirConsole Gaming zamienia Twoje BMW w konsolę do gier. Zdobywaj kolejne wyniki na zakrzywionym wyświetlaczu BMW podczas postoju albo konkuruj z innymi pasażerami. Funkcję kontrolerów pełnią smartfony. Wystarczy zeskanować kod QR na wyświetlaczu kontrolnym i rozpocząć grę.[5]

W pełni zintegrowany streaming wideo.

Oglądaj filmy i seriale w swoim BMW. Dzięki streamingowi filmów w wysokiej rozdzielczości na wyświetlaczu kontrolnym czekanie robi się krótsze.[6]

Większy porządek, większy komfort.

Podstawka do ładowania bezprzewodowego umożliwia wygodne ładowanie smartfona bez użycia kabla. W powiększonym schowku jest też miejsce na większe urządzenia – w zasięgu ręki, bez uciążliwych kabli.

Z wyświetlaczem Head-Up wszystko masz w zasięgu wzroku.

Wyświetlacz Head-Up BMW wyświetla wskazówki dotyczące nawigacji i jazdy bezpośrednio w polu widzenia kierowcy. Dla pełnej koncentracji na drodze.
WIĘCEJ ŁĄCZNOŚCI.

WIĘCEJ ŁĄCZNOŚCI.

Poznaj pakiet BMW Digital Premium[3] z dodatkowymi funkcjami cyfrowymi – zacznij od bezpłatnej wersji próbnej:

  • Dzięki rozszerzonym funkcjom BMW Maps masz dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym na całej mapie (także bez aktywnej trasy)
  • Dostęp do aplikacji z muzyką, rozrywką i wiadomościami – wraz z wolumenem danych i regularnymi aktualizacjami
  • Dzięki dodatkowym funkcjom personalizacji inteligentny asystent osobisty BMW uczy się Twoich nawyków i na życzenie automatycznie wykonuje za Ciebie drobne czynności

Ładowanie

PROSTE ŁADOWANIE. KIEDY CHCESZ.

Proste i komfortowe ładowanie w domu.

Szybka ładowarka uniwersalna lub stacja Wallbox umożliwiają proste i bezpieczne ładowanie. Znajdź swoje indywidualne rozwiązanie do ładowania.

Ładowanie w jednej z największych sieci w Europie.

Dzięki BMW Charging możesz ładować samochód w całej Europie w jednej z największych publicznych sieci ładowania. Wszystko, czego do tego potrzebujesz, masz na wyposażeniu.

Connected Home Charging.

Inteligentne sterowanie pozwala optymalizować procesy ładowania, np. poprzez maksymalne wykorzystanie energii z własnej instalacji fotowoltaicznej.
USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW iX2.
FINANSOWANIE I LEASING

USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW iX2.

Kredyt czy leasing – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

ZAPYTAJ O ELEKTRYCZNE BMW iX2.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Zdunek Premium Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody


Informacje o leasingu.

*Koszt leasingu odpowiada całkowitej sumie opłat 101% ceny pojazdu przy następujących parametrach: opłata wstępna 10%, okres leasingu 24 miesiące, wykup 19%. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca. BMW Leasing 101% jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowany na zdjęciach model może różnić się wersją silnika oraz może zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontakcie z nami.

**Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX2 xDrive30 za 267 000 zł. Opłata wstępna 22%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontakcie z nami.

Zużycie i emisja CO₂.

BMW iX2 xDrive30[1]: Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 17,7–16,3; zasięg elektryczny WLTP w km: 417–449
[1] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.
[2] Tymczasowe podwyższenie przez <10 sekund w stosunku do podanej wartości znamionowej.
[3] BMW Digital Premium to płatna subskrypcja. Niektóre funkcje wymagają łączności z internetem. BMW Digital Premium nie obejmuje zakupów w aplikacji.
[4] Wydajność ładowania zależy od poziomu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego stylu jazdy i korzystania z odbiorników energii. Przedstawione wartości zasięgu obliczono przy założeniach WLTP Best Case. Czasy ładowania obliczono przy założeniu temperatur otoczenia 23°C oraz uprzedniej jazdy i mogą być inne, zależnie od zachowania użytkownika.
[5] AirConsole Gaming nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.
[6] Wideo Streaming nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂, zużycia energii i zasięgu na napędzie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać . Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa, zużycia energii oraz emisji CO₂ nowych samochodów osobowych można uzyskać we naszych salonach sprzedaży.

Aktualności.

Cel projektu: Zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze słońca, szczególnie produkowanej w generacji rozproszonej, preferowana fotowoltaika (Gdańsk, Gdynia).

Wartość projektu: 482 203,05 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 302 261,70 zł


Utworzenie instalacji wykorzystywanych do zaspokojenia potrzeb własnych Wnioskodawcy o łącznej mocy instalacja o mocy 98,28 kW. Tym samym osiągnięte zostaną wskaźnik produktu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW oraz wskaźnik rezultatu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW. Dzięki projektowi osiągnięte zostaną również korzyści społeczno-ekonomiczne :zmniejszenie zapotrzebowania na energię końcową, ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza powstających podczas spalania paliw tradycyjnych, dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej z OZE, poprawa jakości życia mieszkańców, poprawa stanu środowiska przez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprawa zdrowia bezpośrednich użytkowników budynków wzrost wartości nieruchomości objętej projektem zwiększenie lokalnej atrakcyjności inwestycyjnej, turystycznej, wykorzystanie naturalnych zasobów bez konieczności pozyskiwania surowców z zewnątrz obniżenie kosztów za energię zmniejszenie szkód w środowisku związanych z wydobyciem surowców i wytwarzaniem energii z surowców naturalnych.