THE NEW
5

NOWE BMW SERII 5 LIMUZYNA.

BMW SERII 5.

Uosobienie elegancji.

BMW 520i sDrive.

  • Moc: 153 kW (208 KM)
  • Przyspieszenie 0-100 km/h: 8,1 s.
  • Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP* w l/100: 6,4 - 5,7
  • Maks. Prędkość w km/h: 230
BMW 5

JAZDA NOWYM BMW SERII 5.


Komfortowe, sportowe i wszechstronne: nowe BMW serii 5 jest idealnym towarzyszem również w długich podróżach. Film nie pokazuje aktualnych wartości.

Komfortowe, sportowe i wszechstronne: nowe BMW serii 5 jest idealnym towarzyszem również w długich podróżach. Film nie pokazuje aktualnych wartości.


NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE.


Również w ciemności: nie do pomylenia.

Również w ciemności: nie do pomylenia.

Atrapa chłodnicy BMW Iconic Glow szczególnie w ciemności staje się elementem przyciągającym wzrok. Białe światło podkreśla kontury atrapy podczas postoju i w czasie jazdy.
Świetlne powitanie.

Świetlne powitanie.

„Dynamiczny dywan świetlny” oświetla obszary przed drzwiami podczas wsiadania i wysiadania – i to nie tylko dla bezpieczeństwa. Wita i zachwyca animacjami świetlnymi.
Jazda niemal jak pod gołym niebem.

Jazda niemal jak pod gołym niebem.

Szklany dach panoramiczny sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe. Do środka wpada więcej światła i na wszystkich miejscach można cieszyć się przestronną atmosferą nad głową.

STYLISTYKA WNĘTRZA.


Funkcjonalny i fascynująco piękny.

Funkcjonalny i fascynująco piękny.

Pomiędzy kokpitem kierowcy a drzwiami znajduje się niezwykła innowacja świetlna – panel interakcji. Powierzchnie dotykowe umożliwiają obsługę klimatyzacji i innych funkcji.
Brzmienie najwyższej klasy na wszystkich miejscach.

Brzmienie najwyższej klasy na wszystkich miejscach.

Intensywne, zrównoważone brzmienie inspiruje. Dzięki dwunastu głośnikom i mocy 205 W zestawu głośnikowego Hi-Fi Harman Kardon dźwięk wypełnia całe wnętrze Twojego BMW.
W pełni zintegrowany streaming wideo.

W pełni zintegrowany streaming wideo.

Znajdź szybko odpowiedni film lub serial z obszernej biblioteki mediów, aby skrócić sobie czas oczekiwania. Film pokazuje wnętrze BMW i5.
Gry wideo w podróży.

Gry wideo w podróży.

Podczas oczekiwania możesz skorzystać z różnorodnej gamy gier AirConsole na wielkim zakrzywionym ekranie BMW. Twój smartfon pełni funkcję kontrolera.

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ I ŁĄCZNOŚĆ.


Przedstawiony pojazd nie jest dostępny i służy do prezentacji funkcji.

System asystujący kierowcy Professional.

System asystujący kierowcy Professional.


Asystent parkowania.

Asystent parkowania.


BMW serii 5.

DANE TECHNICZNE.

BMW 520i sDrive Limousine.

Moc
w KM (kW) 153 (208) 1
Moment obrotowy w Nm: 330
Przyspieszenie 0-100
km/h w s: 8,1
Zużycie paliwa, WLTP* w l/100 km2: 6,4 - 5,7
1 Generowana przez silnik spalinowy (podana wartość znamionowa) oraz silnik elektryczny (maksymalnie podana wartość znamionowa).

2 Dane dotyczące mocy silników benzynowych odnoszą się do paliwa o liczbie oktanowej 98. Dane dotyczące zużycia odnoszą się do paliwa referencyjnego zgodnie z rozporządzeniem (WE) 2007/715. Dopuszczalne jest stosowanie paliwa bezołowiowego o liczbie oktanowej 91 lub wyższej i zawartości etanolu do 10% (E10). BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 95. W przypadku samochodów o wysokich osiągach BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 98.

* Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂, zużycia energii i zasięgu na napędzie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

CENY I FINANSOWANIE NOWEGO BMW 5.

USŁUGI FINANSOWE BMW DO NOWEGO BMW SERII 5.

Kredyt czy leasing – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

ZAPYTAJ O NOWE BMW SERII 5.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Zdunek Premium Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody


Aktualności.

Cel projektu: Zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze słońca, szczególnie produkowanej w generacji rozproszonej, preferowana fotowoltaika (Gdańsk, Gdynia).

Wartość projektu: 482 203,05 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 302 261,70 zł


Utworzenie instalacji wykorzystywanych do zaspokojenia potrzeb własnych Wnioskodawcy o łącznej mocy instalacja o mocy 98,28 kW. Tym samym osiągnięte zostaną wskaźnik produktu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW oraz wskaźnik rezultatu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW. Dzięki projektowi osiągnięte zostaną również korzyści społeczno-ekonomiczne :zmniejszenie zapotrzebowania na energię końcową, ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza powstających podczas spalania paliw tradycyjnych, dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej z OZE, poprawa jakości życia mieszkańców, poprawa stanu środowiska przez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprawa zdrowia bezpośrednich użytkowników budynków wzrost wartości nieruchomości objętej projektem zwiększenie lokalnej atrakcyjności inwestycyjnej, turystycznej, wykorzystanie naturalnych zasobów bez konieczności pozyskiwania surowców z zewnątrz obniżenie kosztów za energię zmniejszenie szkód w środowisku związanych z wydobyciem surowców i wytwarzaniem energii z surowców naturalnych.