RADOŚĆ POWRACA NA DROGI.

Zapewnij sobie bezpieczną podróż.

BMW Service

Radość powraca na drogi.

Zapewnij sobie bezpieczną podróż.

Upewnij się, że Twoje BMW jest w pełni gotowe, aby wrócić na drogi. Niezależnie od tego, czy w ostatnim czasie pokonywało znacznie mniej kilometrów niż zwykle, czy też było wykorzystywane na co dzień, warto pamiętać o kilku najważniejszych elementach, zapewniających bezpieczeństwo wszystkim Twoim bliskim.


Dzięki pewności, że żaden element samochodu nie wymaga Twojej uwagi, każda, nawet najdłuższa podróż może stać się w pełni relaksująca. Poczuj się bezpiecznie i ciesz się radością z jazdy.

Które elementy samochodu warto sprawdzić przed powrotem na drogę?

Pozwól nam zadbać o swoje BMW.

Jeśli nie chcesz samodzielnie zajmować się sprawdzeniem najważniejszych elementów Twojego BMW przed podróżą, możesz powierzyć to zadanie naszym specjalistom. Chętnie przeprowadzimy kompleksowy przegląd i jeśli to będzie konieczne, zaproponujemy niezbędne czynności serwisowe.
BMW Service

Umów wizytę serwisową w ramach akcji „Radość Powraca na Drogi” – my zajmiemy się resztą.

Zarezerwuj online lub poprzez aplikację BMW Connected dogodny termin wizyty w naszym Serwisie BMW. Możesz także skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Radość Powraca na Drogi - Poproś o kontakt.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Zdunek Premium Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.

Cel projektu: Zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze słońca, szczególnie produkowanej w generacji rozproszonej, preferowana fotowoltaika (Gdańsk, Gdynia).

Wartość projektu: 482 203,05 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 302 261,70 zł


Utworzenie instalacji wykorzystywanych do zaspokojenia potrzeb własnych Wnioskodawcy o łącznej mocy instalacja o mocy 98,28 kW. Tym samym osiągnięte zostaną wskaźnik produktu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW oraz wskaźnik rezultatu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW. Dzięki projektowi osiągnięte zostaną również korzyści społeczno-ekonomiczne :zmniejszenie zapotrzebowania na energię końcową, ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza powstających podczas spalania paliw tradycyjnych, dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej z OZE, poprawa jakości życia mieszkańców, poprawa stanu środowiska przez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprawa zdrowia bezpośrednich użytkowników budynków wzrost wartości nieruchomości objętej projektem zwiększenie lokalnej atrakcyjności inwestycyjnej, turystycznej, wykorzystanie naturalnych zasobów bez konieczności pozyskiwania surowców z zewnątrz obniżenie kosztów za energię zmniejszenie szkód w środowisku związanych z wydobyciem surowców i wytwarzaniem energii z surowców naturalnych.