THE NEW
i5

BMW i5.

BMW i5 M60.

W pełni elektryczny napęd

  • Moc: 442 (601)
  • Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,8 s.
  • Zasięg elektryczny, WLTP* w km: 455 - 516
  • Czas ładowania AC 0-100% w h: 4:153
BMW i5

JAZDA ELEKTRYCZNA NOWYM BMW i5.


 Elektryczne przyspieszenie, tryby BMW My Mode, Iconic Sounds i wiele innych: radość z jazdy BMW i5 ma wiele ciekawych aspektów.

Elektryczne przyspieszenie, tryby BMW My Mode, Iconic Sounds i wiele innych: radość z jazdy BMW i5 ma wiele ciekawych aspektów.

Prezentowane dane mogę być niekatualne.
 Proste ładowanie. W dowolnym czasie i miejscu. Dzięki rozwiązaniom BMW Charging do nowego BMW i5.

Proste ładowanie. W dowolnym czasie i miejscu. Dzięki rozwiązaniom BMW Charging do nowego BMW i5.

Prezentowane dane mogę być niekatualne

OPCJE ŁADOWANIA.

Proste i komfortowe ładowanie w domu.

Proste i komfortowe ładowanie w domu.

Szybka ładowarka uniwersalna lub stacja Wallbox umożliwiają proste i bezpieczne ładowanie. Znajdź swoje indywidualne rozwiązanie do ładowania.
Inteligentne sterowanie ładowaniem w domu.

Inteligentne sterowanie ładowaniem w domu.

Inteligentne sterowanie pozwala optymalizować procesy ładowania, np. poprzez maksymalne wykorzystanie energii z własnej instalacji fotowoltaicznej.
Ładowanie w jednej z największych sieci w Europie.

Ładowanie w jednej z największych sieci w Europie.

Dzięki BMW Charging możesz ładować samochód w całej Europie w jednej z największych publicznych sieci ładowania. Wszystko, czego do tego potrzebujesz, masz na wyposażeniu.
Wygodne ładowanie w miejscach publicznych, bez aplikacji czy karty do ładowania.

Wygodne ładowanie w miejscach publicznych, bez aplikacji czy karty do ładowania.

Dzięki Plug & Charge Twoje BMW automatycznie rozpoczyna ładowanie z przystosowanych do tego stacji ładowania i umożliwia wygodne rozliczenie na podstawie posiadanej umowy.
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.

Na drodze do bardziej zrównoważonej przyszłości swój wkład wnosi również BMW i5. Dzięki zastosowaniu w produkcji materiałów wtórnych i ekologicznej energii elektrycznej optymalizujemy ślad węglowy BMW i5 jeszcze przed przekazaniem go w Twoje ręce. Podczas jazdy innowacyjne technologie EfficientDynamics zapewniają doskonałą równowagę między wydajnością a osiągami. Ponadto BMW i5 po raz pierwszy oferuje opcję wegańskiego wnętrza.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE.


Również w ciemności: nie do pomylenia.

Również w ciemności: nie do pomylenia.

Atrapa chłodnicy BMW Iconic Glow szczególnie w ciemności staje się elementem przyciągającym wzrok. Białe światło podkreśla kontury atrapy podczas postoju i w czasie jazdy.
Świetlne powitanie.

Świetlne powitanie.

„Dynamiczny dywan świetlny” oświetla obszary przed drzwiami podczas wsiadania i wysiadania – i to nie tylko dla bezpieczeństwa. Wita i zachwyca animacjami świetlnymi.
Jazda niemal jak pod gołym niebem.

Jazda niemal jak pod gołym niebem.

Szklany dach panoramiczny sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe. Do środka wpada więcej światła i na wszystkich miejscach można cieszyć się przestronną atmosferą nad głową.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WNĘTRZA.


Funkcjonalny i fascynująco piękny.

Funkcjonalny i fascynująco piękny.

Pomiędzy kokpitem kierowcy a drzwiami znajduje się niezwykła innowacja świetlna – panel interakcji. Powierzchnie dotykowe umożliwiają obsługę klimatyzacji i innych funkcji.
Brzmienie najwyższej klasy na wszystkich miejscach.

Brzmienie najwyższej klasy na wszystkich miejscach.

Kokpit jak sala koncertowa systemowi nagłośnienia Surround marki Bowers & Wilkins. 18 głośników i 655 W mocy w specjalnie zaprojektowanym systemie audio.
W pełni zintegrowany streaming wideo.

W pełni zintegrowany streaming wideo.

Znajdź szybko odpowiedni film lub serial z obszernej biblioteki mediów, aby skrócić sobie czas oczekiwania.
Gry wideo w podróży.

Gry wideo w podróży.

Skróć sobie czas oczekiwania podczas ładowania dzięki szerokiemu wyborowi gier AirConsole na dużym zakrzywionym wyświetlaczu BMW. Rolę kontrolera pełnić będzie Twój smartfon.

INNOWACYJNE FUNKCJE I TECHNOLOGIE W NOWYM BMW i5.


Przedstawiony pojazd nie jest dostępny i służy do prezentacji funkcji.

System asystujący kierowcy Professional.

System asystujący kierowcy Professional.


Asystent parkowania.

Asystent parkowania.


BMW M7.

DANE TECHNICZNE.

BMW i5 eDrive40.

Moc
w KM (kW) 250 (340) 1
Przyspieszenie 0-100
km/h w s: 6
Zasięg elektryczny, WLTP* w km2: 499 - 579 km
Maksymalna moc ładowania AC/DC w kW: 11 / 205

1 Chwilowe zwiększenie mocy <10 s w stosunku do podanej wartości znamionowej.

2 Zasięg zależny od wielu różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania lub klimatyzacji oraz zastanej temperatury.

3 Wydajność ładowania zależy od stanu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i wykorzystania odbiorników dodatkowych. Podane zakresy są oparte na najlepszym scenariuszu WLTP. Czasy ładowania odnoszą się do temperatury otoczenia 23°C po wcześniejszej jeździe i mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

* Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂, zużycia energii i zasięgu na napędzie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

CENY I FINANSOWANIE NOWEGO BMW i5.

USŁUGI FINANSOWE BMW DO NOWEGO BMW i5.

Kredyt czy leasing – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

ZAPYTAJ O NOWE BMW i5.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Zdunek Premium Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody


Aktualności.

Cel projektu: Zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze słońca, szczególnie produkowanej w generacji rozproszonej, preferowana fotowoltaika (Gdańsk, Gdynia).

Wartość projektu: 482 203,05 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 302 261,70 zł


Utworzenie instalacji wykorzystywanych do zaspokojenia potrzeb własnych Wnioskodawcy o łącznej mocy instalacja o mocy 98,28 kW. Tym samym osiągnięte zostaną wskaźnik produktu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW oraz wskaźnik rezultatu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW. Dzięki projektowi osiągnięte zostaną również korzyści społeczno-ekonomiczne :zmniejszenie zapotrzebowania na energię końcową, ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza powstających podczas spalania paliw tradycyjnych, dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej z OZE, poprawa jakości życia mieszkańców, poprawa stanu środowiska przez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprawa zdrowia bezpośrednich użytkowników budynków wzrost wartości nieruchomości objętej projektem zwiększenie lokalnej atrakcyjności inwestycyjnej, turystycznej, wykorzystanie naturalnych zasobów bez konieczności pozyskiwania surowców z zewnątrz obniżenie kosztów za energię zmniejszenie szkód w środowisku związanych z wydobyciem surowców i wytwarzaniem energii z surowców naturalnych.