NOWE BMW Z4.

WIĘKSZE, BARDZIEJ EMOCJONALNE I JESZCZE BARDZIEJ SPORTOWE.

NOWE BMW Z4.

WIĘKSZE, BARDZIEJ EMOCJONALNE I JESZCZE BARDZIEJ SPORTOWE.

ROZWIŃ RADOŚĆ Z JAZDY.

BMW Z4 Roadster - najważniejsze.

Najpóźniej gdy rozłoży się dach - to właśnie wtedy znikają wszystkie ograniczenia w radości z jazdy nowym BMW Z4 Roadster, który nie może być lepszy: otwarty, sportowy, bezkompromisowy. Znakomita dynamika jazdy oraz postępowy design mają tylko jeden cel: wolność między drogą a otwartym niebem.

Zewnętrzny design nowego BMW Z4 Roadster.

Główna rola na każdej drodze: lakier w kolorze San Francisco Red metallic o odważnym charakterze zapewnia BMW Z4 Roadster spektakularny wygląd, natomiast wyraźne rysowanie linii dynamicznie współgrają ze sobą i podkreślają jego muskularną sylwetkę.

BMW Z4 Roadster
BMW Z4 Roadster

Stylistyka wnętrza BMW Z4 Roadster.

Stylowy układ: wnętrze BMW Z4 Roadster określane jest przez jego wyraźny design i celowe wykorzystanie wybranych elementów dekoracyjnych. Wynik to nowoczesna, najwyższa jakość oraz przyjemnie otwarty nastrój.

Koncepcja oświetlenia.

Z nowym projektem oświetlenia BMW Z4 Roadster zajmuje centralne miejsce na scenie. Precyzyjna technologia LED napotyka na purystyczny język projektowy, który po raz pierwszy wykorzystuje pionowe rurki do świateł do jazdy dziennej oraz świateł drogowych. Sportowa estetyka w nowej interpretacji.

BMW Z4 Roadster
BMW Z4 Roadster

BMW Z4 Roadster: następca legendarnego BMW 507.

Dwa pokolenia, dwa dzieła sztuki: BMW Z4 Roadster to kontynuacja historii ikony motoryzacji: BMW 507. Aż do dzisiaj pozostaje jednym z najbardziej kultowych i poszukiwanych samochodów sportowych na świecie. Co łączy oba te samochody? Czysta i nieograniczona radość z jazdy.

ROZŁÓŻ SWÓJ STYL.

Design BMW Z4 Roadster.

Radość z jazdy na świeżym powietrzu, zapiera dech w piersiach każdym zauważonym szczegółem. Wygląd zewnętrzny to indywidualny styl BMW Z4 Roadster w najczystszej postaci: wyraźny, nowoczesny i naładowany emocjami.

BMW Z4 Roadster
BMW Z4 Roadster

POZBĄDŹ SIĘ OGRANICZEŃ.

BMW Z4 Roadster M40i.

BMW Z4 Roadster M40i nie uznaje żadnych ograniczeń. Liczne szczegóły inspirowane sportami motorowymi nadają mocne akcenty i zapewniają wyjątkowe odczucie dynamiki i zwinności. Roadster, który zamienia pragnienie wolności w przyspieszenie.

BMW Z4 Roadster

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ NOWYM BMW Z4 ROADSTER.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Zdunek Premium Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.

Cel projektu: Zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze słońca, szczególnie produkowanej w generacji rozproszonej, preferowana fotowoltaika (Gdańsk, Gdynia).

Wartość projektu: 482 203,05 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 302 261,70 zł


Utworzenie instalacji wykorzystywanych do zaspokojenia potrzeb własnych Wnioskodawcy o łącznej mocy instalacja o mocy 98,28 kW. Tym samym osiągnięte zostaną wskaźnik produktu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW oraz wskaźnik rezultatu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW. Dzięki projektowi osiągnięte zostaną również korzyści społeczno-ekonomiczne :zmniejszenie zapotrzebowania na energię końcową, ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza powstających podczas spalania paliw tradycyjnych, dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej z OZE, poprawa jakości życia mieszkańców, poprawa stanu środowiska przez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprawa zdrowia bezpośrednich użytkowników budynków wzrost wartości nieruchomości objętej projektem zwiększenie lokalnej atrakcyjności inwestycyjnej, turystycznej, wykorzystanie naturalnych zasobów bez konieczności pozyskiwania surowców z zewnątrz obniżenie kosztów za energię zmniejszenie szkód w środowisku związanych z wydobyciem surowców i wytwarzaniem energii z surowców naturalnych.