Nasz zespół

Dział sprzedaży.

 

     

 

 

 

   

 

   C:\fakepath\Alicja.jpg    

 Alicja Landowska

 Asystentka Zarządu

 tel. 58 326 52 54

 alicja.landowska@zdunek.pl

     C:\fakepath\Adam G.jpg

Adam Gosk

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. 883 317 939

adam.gosk@bmw-zdunek.pl

   C:\fakepath\Mati.jpg  

 

Mateusz Zawadzki

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 795 490 130

mateusz.zawadzki@bmw-zdunek.pl

 

   C:\fakepath\Dorota Stachorska małe.jpg

Dorota Stachurska

Doradca ds.Sprzedaży Samochodów

tel. 883 317 951

dorota.stachurska@bmw-zdunek.pl

 

 C:\fakepath\Adrian.jpg

 

 

 Adrian Borzych

 Doradca ds.Sprzedaży Samochodów  Używanych

tel. 606 533 030

adrian.borzych@bmw-zdunek.pl

 

 

   C:\fakepath\Bartek Wr..jpg

 Bartosz Wróblewski

Doradca ds.Sprzedaży Samochodów

 tel. 883 319 219

bartosz.wroblewski@bmw-zdunek.pl

 

 

 C:\fakepath\Kuba.jpg

 

 

Jakub Woźniak

Doradca ds Sprzedaży Samochodów

tel. 883 319 719

jakub.wozniak@bmw-zdunek.pl

 

  C:\fakepath\Magda rexepcja.jpg

 Magdalena Borkowska

 Recepcja

 tel. 58 350 60 25

 biuro@bmw-zdunek.pl

 

 C:\fakepath\Paweł Wróbel.jpg

 

 

 Paweł Wróbel

 Doradca ds .Sprzedaży Samochodów

 tel. 600 414 370

 pawel.wrobel@bmw-zdunek.pl

 

  C:\fakepath\Przem.jpg

Przemysław Czarnecki

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 883 317 850

przemyslaw.czarnecki@bmw-zdunek.pl

 

 C:\fakepath\Patrycja Borkowska małe.jpg

 

 

 Patrycja Borkowska

 Doradca ds. Ubezpieczeń

 tel. 600 485 438

 patrycja.borkowska@bmw-zdunek.pl

 

    C:\fakepath\Natalia Ossowska małe.jpg

 Natalia Ossowska

 Doradca ds.Finansowania

 tel. 795 496 483

 natalia.ossowska@bmw-zdunek.pl

 

 

 

 C:\fakepath\Artur.jpg

 

 

 Artur Gliwa

 Doradca ds.Sprzedaży MINI

 tel. 883 317 500

 artur.gliwa@mini-zdunek.pl

 

 

 C:\fakepath\ja2.jpg

Agnieszka Moczyńska

Marketing

tel. 58 350 60 25

agnieszka.moczynska@bmw-zdunek.pl